ضمانت نامه فروش در فورکیا :

فورکیا یک سیستم سایت دهی و فروشگاه دهی رایگان می باشد که دارای نماد اعتماد از " وزارت صنعت، معدن، تجارت " بوده و در سامانه " ساماندهی پایگاه های اینترنتی " ثبت شده است. یکی از امکاناتی که فورکیا در اختیار کاربران قرار می دهد امکان فروش فایل می باشد.

اگر مشتری در دریافت و یا نوع فایل دریافتی دچار مشکل شد چه اقدامی می تواند انجام دهد؟

حالت اول : مشتری بعد از خرید از فروشگاه مربوطه درصورتی که فایل را به هر دلیلی دریافت ننماید می تواند ابتدا از قسمت " پیگیری سفارش " موفق بودن خرید خود را چک بفرماید و بعد از قسمت " تماس با ما " با فروشگاه دار تماس حاصل نماید و ایمیل و کد تراکنش خود را اطلاع داده و درخواست ارسال لینک مجدد نماید درصورتی که بعد از 48 ساعت پاسخی دریافت ننماید می تواند در صفحه ی فروش فایل روی گزینه گزارش تخلف کلیک نماید و موضوع را به مدیریت فورکیا اطلاع دهد.

حالت دوم : درصورتی که مشتری بعد از دریافت فایل متوجه شود فایل کلاهبرداری بوده است می تواند بلافاصله گزارش تخلف ارسال نمایید و توضیحات مربوطه همراه با ایمیل خود و کد تراکنش را به مدیریت فورکیا اطلاع دهد.

فورکیا بعد از دریافت گزارش تخلف ظرف 48 ساعت یا فایل را برای مشتری ارسال می نماید و یا مبلغ را از حساب کاربر کسر می نماید و برای مشتری برگشت می دهد.

قبل از خرید می توانید " راهنمای خرید " را مطالعه نمایید.